Sanal ortamın endişelerini kenara bırakıp, geniş hizmet yelpazesiyle bu külfeti sizlere daha cazip hale getiren bir ekiple çalışmaya ne dersin?
Hemen Ulaşın: +90 850 305 25 95
E-Mail:info@margarit.com.tr
Adres: İvoksan, Neva Home Offices
1455 Cadde, 22/41 Yenimahalle / Ankara

Gizlilik Sözleşmesi

Ev  /  Gizlilik Sözleşmesi
0

Bu metin Margarit Bilişim firmasına ait internet sitelerinin gizlilik politikasıdır.

Margarit Bilişim firmasına ait internet sitelerine üye olan kullanıcılara ait tüm bilgiler diğer internet kullanıcılarının erişemeyecekleri biçimde kayıt altına alınmıştır. Söz konusu bilgiler herhangi bir hukuki zorunluluk olmadığı sürece gizlilik altında tutulmaya devam edecektir.

Margarit Bilişim firmasına ait internet sitelerine üye başvurusu sırasında kullanıcıdan şirketine ait iletişim ve fatura bilgileri alınmaktadır. Bu bilgiler Margarit Bilişim iletişim hizmetleri tarafından güvenli bir şekilde gizlenmektedir.

Margarit Bilişim firmasına ait internet sitelerine yapılacak ödemeler için kredi kartı veya havale kullanılmaktadır. Ödeme yaparken kullanıcının kredi kartı bilgileri SSL teknolojisi ile şifrelenir, kullanıcının kredi kartı bilgileri güvenli bir internet altyapısı sayesinde gizlilik altındadır.

Margarit Bilişim firmasına ait internet sitelerine üye kullanıcılar istedikleri zaman kayıt altındaki şirketlerinin bilgilerini değiştirme veya silme hakkına sahiptir. Bu konularla ilgili başvurular info@margarit.com.tr  e-posta adresine yapılmaktadır.

tr_TRTürkçe