Sanal ortamın endişelerini kenara bırakıp, geniş hizmet yelpazesiyle bu külfeti sizlere daha cazip hale getiren bir ekiple çalışmaya ne dersin?
Hemen Ulaşın: +90 850 305 25 95
E-Mail:info@margarit.com.tr
Adres: İvoksan, Neva Home Offices
1455 Cadde, 22/41 Yenimahalle / Ankara

Şartlar ve Koşullar

Ev  /  Şartlar ve Koşullar
0

Bu metin Margarit Bilişim firmasına ait internet sitelerinin Garanti ve İade koşullarını kapsamaktadır.

Margarit Bilişim (https://www.margarit.com.tr) internet sitelerinde satılan tüm hizmetler  Margarit Bilişim garantisi altındadır.

Margarit Bilişim, müşterinin talebi üzerine taahhüt ettiği hizmetleri sağlayacaktır.

Teklifin kabulü ve sözleşmenin imzalanmasından itibaren müşteri tarafların kararlaştırdığı hizmet bedelini peşin olarak ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

Müşteri gönderilen iletişim bilgilerinin doğruluğunu şimdiden kabul ve taahhüt eder. Müşterinin göndermiş olduğu iletişim bilgilerinin doğruluğu yine müşterinin sorumluluğunda olup, bu konulardan doğabilecek her türlü zarar ve ziyandan müşteri sorumlu olacaktır.

Margarit Bilişim müşteriye üyelik sözleşmesinde taahhüt ettiği hizmetleri sağlayamadığı takdirde müşterinin kredi kartlı işlemini iade etmekle yükümlüdür.

Margarit Bilişim firmasına ait internet sitelerinden satın alınan hizmetler ile ilgili iade başvuruları info@margarit.com.tr e-posta adresi aracılığıyla yapılmaktadır.

tr_TRTürkçe