Sanal ortamın endişelerini kenara bırakıp, geniş hizmet yelpazesiyle bu külfeti sizlere daha cazip hale getiren bir ekiple çalışmaya ne dersin?
Hemen Ulaşın: +90 850 305 25 95
E-Mail:info@margarit.com.tr
Adres: İvoksan, Neva Home Offices
1455 Cadde, 22/41 Yenimahalle / Ankara

Yabancı Dil Opsiyonuyla Seslendirme Hizmeti

seslendirme-hizmetleri-2020

Web projelerinin olmazsa olmazı olarak görülen makaleler, SEO çalışmaları için elzem durumdadır. Özellikle Bilişim ve Medya sektörü içerisinde faaliyet gösteren bir firmanız, ekibiniz veya projeniz var ise, makalelerin kriterleri konusunda oldukça titiz davranıyor olmalısınız.

Standart kriterler arasında Meta Etiketlerin düzgün olması, H Tag ve HTML Tag konularında hassas davranıyor olduğunuzu zaten tahmin edebiliyoruz. Minimum 350 kelimeden oluşan makaleler, Google ve diğer arama motorlarından yönelen analiz bot aktivitelerinin gözünü doyurmak ve içerik sunmak amacıyla arama motoru çalışmalarında oldukça önemli faktörlerden biridir.

Peki projelerinizin sadece makaleden ibaret değil, seslendirme ve işitsel olarak da kullanıcılara hitap etmesini mi istiyorsun? O zaman Seslendirme Hizmetimiz tam da aradığınız işlem olacaktır.

Mevcut alt yapıda İngilizce başta olmak üzere iki farklı aksan (British ve American) içeren seslendirme hizmetimizde, Almanca, Fransızca, İtalyanca opsiyonlarımız da mevcuttur. Peki ne işinize yarayacak bu hizmetler? Yani insanlar neden bu hizmeti görüp size yönelecek veya neden bu hizmete ihtiyaç duyacaklar diye düşünebilirsiniz. Müsaade edin, kalem kalem birlikte inceleyelim.

YouTube Videoları İçin Seslendirme Hizmeti

Öncelikle Youtube platformundan bahsetmez isek olmazdı. Bir çok proje artık tamamen makale yayını yapmaktan çıkıp, Google amcamızın ve Youtube platformunun gücünü kombine etmeye çalışarak elini güçlendiriyor, sıralamalarda her yönden zengin sonuçlar sunmaya çalışıyor.

Aynı zamanda her Youtube projesi üreten, içerik üreticinin ses ve görüntü ekipmanları edinme şansı oldukça düşüktür. Uygun maliyetli opsiyonlar hiçbir zaman işinizi çözmez, amatör hissinden kurtulamazsınız. Buna eşlik edecek olan zaman problemi, kayıtlarınızın düzenlenmesi, video haline getirilmesi ve en önemlisi düzgün bir ses çıkışı alabilmeniz için Mixing olarak tabir edilen ses aranje tekniklerinin uygulanması süreçlerini de beraberinde getirecektir. Zaman, maliyet, efor.. Kısacası çok külfetli bir durum, kulağa kolay gelse de, maalesef böyle değil.

Ancak Seslendirme Hizmeti satın aldığınızda, Youtube Videolarınız için hazır metni teslim edersiniz, alt yazı okutur gibi, dilediğiniz dilde, aksanda, hızda, ses tonuyla bu metni kolayca ve hızlıca okutma şansınız olacaktır. Hatta şanslısınız ki, Video Düzenleme ve Üretim Hizmetimiz de olduğu için, siz videonuzu ve metninizi iletirsiniz, biz size yayına hazır bir video haline getirebiliriz.

Örnek bir metin okuma hizmeti olarak İngilizce ve Türkçe ses dosyalarını buraya ekliyoruz, 5-10 saniye ayırıp kulak kabartmanız yeterli olacaktır.

Seslendirme örneği, bir Amerikan İngilizcesi okuma alışkanlığına sahip bir kadın sesi olarak sizlere örnek olarak eklenmiştir.

Sounds of English, has some good explanations for pronouncing specific words.
But good English pronunciation, is much more than just having the right accent.

İngilizce, Amerikan Aksanı, Kadın

Rahatlıkla duyabileceğiniz gibi, seslendirme ürünleri robotik olmaktan çok uzak, yazılımsal bir ürün olmayı bırakın, oldukça keyifli bir insan seslendirme ürünü olarak bizlerle buluşuyor.

Ürün Sunumları ve Dijital Ürünler için Seslendirme Hizmeti

Hepimizin bir çok proje sunumunda yaşadığı, ekranda herhangi bir slayt şov açıkken konuşmak zorunda kaldığımız bir zorunlu sunum deneyimi illa ki olmuştur. Özellikle resmi görevlendirme veya diyalogların bulunduğu bir ortamda, ciddi bir pozisyonda, önemli cümleler sarf edecekseniz, sunum öncesi, sunum anı ve sunum sonrası harcadığınız emeği, sadece siz bilirsiniz.

Sizi bu işkenceden kurtarmak amacıyla ürün sunumlarınızda, profesyonel bir kayıt ile sunuma işitsel destek verebilir, siz sadece soru-cevaplar bölümünde sunumunuza hükmederek yanıtlayarak oldukça itibarlı bir pozisyonda hareket edebilirsiniz.

Öte yandan ürün tanıtım videoları, logo intro çalışmaları, ürün sunum veya kısa reklam filmleri gibi Dijital Ürünleriniz için Seslendirme Hizmetimiz yine sizlere oldukça profesyonel bir fark yaratabilir. Bir kozmetik firması örneği olarak metnimizi inceleyin, sonra kulak kabartın bakalım..

1886 yılından günümüze, dünyanın önde gelen güzellik markalarından Margarit; 
milyonlarca kadının yaşamına güzellik katmaktadır.
Türkçe, Erkek Sesi
Margarit, kadınların hayatın her alanında var olmasını istiyor, 
ve kadınların farklı meslekleri tercih etmesini destekliyor. 
Türkçe, Kadın Sesi.

Sesli Makale ve Sesli Kitap Okumaları için Seslendirme Hizmeti

Seslendirme Hizmetimizi sadece kısa soluklu 2-3 dakikalık maksimum okumalardan ibaret olarak düşünmeyin.

Binlerce sayfalık sesli kitap okuma, roman, hikaye, söyleşi ve toplantı metinlerinin de seslendirme hizmetlerini sağlayabilmekteyiz. Bu sayede web ortamında çok daha hızlı, verimli bir şekilde kullanabilir, indirme/yükleme işlemlerinizde avantaj sağlayabilirsiniz. Aynı şekilde farklı dilde seslendirme opsiyonlarıyla, metinlerinizi yabancı dil alternatifleri ile süsleyebilir, kalitesini arttırabilirsiniz.

Hazır Diyaloglar, Sekreter Mesajları, Kurumsal Yanıt Sistemleri Seslendirme Hizmeti

Müşteri hizmetleri yetkilisine bağlanmaya çalıştığımızda yaşadıklarımız desek; zaten başlığımızı fazlasıyla aklınızda canlandırmış oluruz diye düşünüyoruz.

Hazır sistem karşılama mesajları, yönlendirme diyalogları, kurumsal yanıt sistemleri ve operatör bilgilendirme metin okumaları için yine Seslendirme Hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Hatta ek olarak KVKK uygulamasının 1 Aralık 2020 tarihinden itibaren yürürlüğe gireceğini düşünürsek, öncelikli olarak Türkçe ve İngilizce metin okumalarına bir çok firmanın hızlı bir şekilde çözüm üretmeye çalışacağı konusunda beklentimiz yüksektir.

Hangi dillerde ve opsiyonlarda seslendirme hizmeti alabilirsiniz?

Sistemimiz için şu anda İngilizce ve Türkçe olarak iki ana dilde sağlıklı ve verimli hizmet sağlayabilmekteyiz.

İngilizce için Erkek ve Kadın dil seçimlerinde, İngiliz ve Amerikan aksan seçimleriyle birlikte, yine her bir cinsiyetten en az iki farklı alternatif ile hizmet sağlayabiliyoruz.

Yani dilerseniz İngiliz İngilizcesi konuşan erkek veya kadın olarak seçim sağlayabilir, ya da Amerikan İngilizcesi için iki cinsiyetten de seçim yapabilirsiniz.

Örnek seslendirme videolarını ekleyelim, kararı yine siz verin.

Margarit Web Reklam Bilişim Hizmetleri

Adres: Neva Home Offices, 1455. Cadde, 22/41 Yenimahalle / Ankara
Telefon: +90 850 305 25 95
Telefon: +90 312 394 62 02

Web: https://www.margarit.com.tr

Facebook: https://www.facebook.com/margaritbilisim
Instagram: https://www.instagram.com/margaritbilisim
Twitter: https://www.twitter.com/margaritbilisim
Linkedin: http://www.linkedin.com/in/margaritbilisim

margarit #margaritreklam #margaritbilişim #margarittasarım #tanıtımfilmi #tanıtımvideosu #aftereffects #seslendirme #ingilizce seslendirme #ingilizaksanıseslendirme #ingilizingilizcesiseslendirme #seslendirmeörnekleri #seslendirmekayıtları #seslendirmehizmeti #yabancıdilseslendirme #yabancıdilseslendirme

Yorum yok
yorum gönder

tr_TRTürkçe